fbpx

„Zdrowe i silne” – stan na 18.05.2022

Czołem Inwestorzy dywidendowi,
prezentuję przegląd najlepszych trendów wzrostowych, z czytelnym układem do zaczepienia się na teraz. Zasadność, jak i sposób ewentualnego rozegrania, pozostawiam już każdemu do własnej decyzji. Czas selekcji ~ 10 min.

P.S. Nie zapomnijcie o dokładnej analizie fundamentalnej (sam wykres to za mało!). Ja to zrobiłem, ale też sprawdźcie czy spółka, którą kupujecie, mimo najlepszego trendu, nie jest wyceniana zbyt drogo. Zwiększy to Waszą skuteczność zajmowania długoterminowych pozycji i wniesie wiele spokoju do inwestycji.

Powodzenia!

….. moja selekcja poniżej:

1. Broadcom Inc. (AVGO)

2. Booz Allen Hamilton Holding Corporation (BAH)

3. Lockheed Martin Corporation (LMT)

Swoją dotychczasową selekcję rozliczam >>> w tym ARKUSZU <<<

Pozdrawiam

Łukasz Stępień

Masz jakieś pytania? Napisz do mnie na: info@usstocks.pl

Zainteresowanych większą ilością technicznych / dywidendowych podpowiedzi zapraszam do zapisu na mój Newsletter!

Form_Narzędzia_wpis
Sending
DISCLAIMER: Przedstawione w niniejszym opracowaniu treści posiadają wyłącznie charakter edukacyjny. Wszelkie opinie i prezentowane analizy nie stanowią usługi doradztwa inwestycyjnego ani rekomendacji w rozumieniu ustawy z dnia 9 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Należy pamiętać, że informacje i badania oparte o historyczne dane lub wyniki nie gwarantują zysków w przyszłości.
foto round

Od 16 lat aktywny na rynkach akcji. Swoje inwestycje skupiam na największych spółkach dywidendowych w USA. Jestem bardzo cierpliwy w swoim podejściu. Inwestuję zgodnie z zasadą SWAN, czyli Sleep Well At Night.

ŁUKASZ STĘPIEŃ, info@usstocks.pl 

Copyright © 2020 USStocks Sp. z o.o.                         Regulamin          Polityka Prywatności

Witaj Czytelniku!:) Miej się dobrze dzisiaj!

X