fbpx

„Zdrowe i silne” – stan na 17.09.2023

Czołem Inwestorzy dywidendowi,
prezentuję przegląd najlepszych trendów wzrostowych, z czytelnym układem do zaczepienia się na teraz. Zasadność, jak i sposób ewentualnego rozegrania, pozostawiam już każdemu do własnej decyzji. Czas selekcji ~ 10 min.

P.S. Nie zapomnij o dokładnej analizie fundamentalnej (sam wykres to za mało!). Ja to zrobiłem, ale to nie zwalnia Cię z dokładnego sprawdzenia czy spółka, którą kupujesz, mimo najlepszego trendu, nie jest wyceniana zbyt drogo. Zwiększy to Twoja skuteczność zajmowania długoterminowych pozycji i wniesie wiele spokoju do inwestycji.

Powodzenia! ….. poniżej zamieszczam spółki, które wybrałem:

  1. BlackRock, Inc. (BLK)

2. Danaher Corporation (DHR)

3. J.B. Hunt Transport Services, Inc. (JBHT)

Swoją dotychczasową selekcję rozliczam >>> w tym ARKUSZU <<<

Pozdrawiam

Łukasz Stępień

Masz jakieś pytania? Napisz do mnie na: info@usstocks.pl

Zainteresowanych większą ilością technicznych / dywidendowych podpowiedzi zapraszam do zapisu na mój Newsletter!

Form_Narzędzia_wpis
Sending
DISCLAIMER: Przedstawione w niniejszym opracowaniu treści posiadają wyłącznie charakter edukacyjny. Wszelkie opinie i prezentowane analizy nie stanowią usługi doradztwa inwestycyjnego ani rekomendacji w rozumieniu ustawy z dnia 9 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Należy pamiętać, że informacje i badania oparte o historyczne dane lub wyniki nie gwarantują zysków w przyszłości.
foto round

Od 16 lat aktywny na rynkach akcji. Swoje inwestycje skupiam na największych spółkach dywidendowych w USA. Jestem bardzo cierpliwy w swoim podejściu. Inwestuję zgodnie z zasadą SWAN, czyli Sleep Well At Night.

ŁUKASZ STĘPIEŃ, info@usstocks.pl 

Copyright © 2020 USStocks Sp. z o.o.                         Regulamin          Polityka Prywatności

Witaj Czytelniku!:) Miej się dobrze dzisiaj!

X