fbpx

TOP8 Spółek według Skumulowanego Wolumenu – stan na 19.07.2020.

W selekcji biorą udział jedynie spółki dywidendowe z tradycją wypłacania rosnących dywidend powyżej 5 lat i kapitalizacją rynkową powyżej 10 mld $. Wybrane spółki to w mojej ocenie jedne z lepszych wyborów na dany moment dla długoterminowego inwestora dywidendowego, na których jednocześnie dostrzegam sygnały po stronie analizy technicznej.

W poniższej analizie używam narzędzia jakim jest Skumulowany Wolumen To sprytne narzędzie pozwalające śledzić ruchy „Smart Money”. Służy do znacznie bardziej wnikliwego określania siły popytu / podaży. Poniżej dokumentuję swoje bieżące wybory i to jak skumulowany wolumen służy mi do określania właściwego timingu wejścia.

Opracowanie ma charakter wyłącznie edukacyjny.

ADP – Automatic Data Processing Inc – dywidendowy champion z 45 letnią tradycją wypłacania rosnących dywidend. Korekta czerwcowo lipcowa wskazuje na ukryty popyt w tym okresie.

AMT – American Tower Corp – gigant w sektorze REITów z bardzo ciekawym i rozwojowym modelem biznesowym. Dużym wyzwaniem jest kupić go w dobrej cenie. Aktualnie mimo, że wysoko to Skumulowany Wolumen pokazuje jak każda korekta na nim jest kontrolowana i wykorzystywana do skupowania kolejnych akcji.

CCI Crown Castle International Corp – wykres biźniaczy do AMT, występuje tu dokładnie ten sam schemat Skumulowanego Wolumenu.

CSCO Cisco Systems, Inc. – szansa na zaczepienie się do Cisco, widać że (przynajmniej na razie) wolumen i cena wskazują przewagę po stronie kupujących.

HRL Hormel Foods Corp – popyt kontroluje tutaj wszystko.

MA Mastercard Inc

OHI – Omega Healthcare Investors Inc

OTEX Open Text Corp

Rozliczenie dotychczasowej selekcji znajduje się tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1TyUixxOFJn55dKBYecPXV6PsdJrouFukAyKP5Uvbn6o/edit?usp=sharing

foto round

Od 16 lat aktywny na rynkach akcji. Swoje inwestycje skupiam na największych spółkach dywidendowych w USA. Jestem bardzo cierpliwy w swoim podejściu. Inwestuję zgodnie z zasadą SWAN, czyli Sleep Well At Night.

ŁUKASZ STĘPIEŃ, info@usstocks.pl 

Copyright © 2020 USStocks Sp. z o.o.                         Regulamin          Polityka Prywatności

Witaj Czytelniku!:) Miej się dobrze dzisiaj!

X