fbpx

TOP5 Spółek według Skumulowanego Wolumenu – stan na 19.01.2021

W selekcji biorą udział jedynie spółki dywidendowe z tradycją wypłacania rosnących dywidend powyżej 5 lat i kapitalizacją rynkową powyżej 10 mld $. Wybrane spółki to w mojej ocenie jedne z lepszych wyborów na dany moment dla długoterminowego inwestora dywidendowego, na których jednocześnie dostrzegam sygnały po stronie analizy technicznej.

W poniższej analizie używam narzędzia jakim jest Skumulowany Wolumen. To sprytne narzędzie pozwalające śledzić ruchy „Smart Money”. Służy do znacznie bardziej wnikliwego określania siły popytu / podaży. Poniżej dokumentuję swoje bieżące wybory i to jak skumulowany wolumen służy mi do określania właściwego timingu wejścia.

Opracowanie ma charakter wyłącznie edukacyjny.

Aflac Incorporated (AFL)

A. O. Smith Corporation (AOS) 

Bristol-Myers Squibb Company (BMY)

Comcast Corporation (CMCSA)

Core-Mark Holding Company, Inc. (CORE)

Rozliczenie dotychczasowej selekcji znajduje się >>> tutaj <<<

Obejrzyj też >>> video instrukcję <<< jak działa Skumulowany Wolumen i czym są schematy rynku „Ukryty popyt” i „Cofnięta podaż”.

foto round

Od 16 lat aktywny na rynkach akcji. Swoje inwestycje skupiam na największych spółkach dywidendowych w USA. Jestem bardzo cierpliwy w swoim podejściu. Inwestuję zgodnie z zasadą SWAN, czyli Sleep Well At Night.

ŁUKASZ STĘPIEŃ, info@usstocks.pl 

Copyright © 2020 USStocks Sp. z o.o.                         Regulamin          Polityka Prywatności

Witaj Czytelniku!:) Miej się dobrze dzisiaj!

X