fbpx

Edukacja

Dowiedz się jak działają Aminarzędzia i sprawdź jak mogą Ci pomóc szybciej osiągnąć Twoje cele inwestycyjne.

Lepszy Trendomierz:

Skaner, który służy mi do oceny kondycji całego rynku. Z ogromną precyzją wskazuje momenty, kiedy rynek staje się kruchy i warto zmniejszać zaangażowanie w akcje oraz te, kiedy po długich spadkach, na nowo otwiera się perspektywa wzrostowa. Diametralnie zwiększa komfort i bezpieczeństwo inwestowania. Jako ciekawostka w 2007 zapalił na czerwono już na 13 sesji od szczytu WIGu, w 2011 r. (kryzys grecki) zapalił na czerwono na 21 sesji od szczytu WIGu!

Lepszy BestTrend:

Umiejętność czytania struktur trend – korekta, uważam za jedną z najważniejszych zalet w skutecznym tradingu. Lepszy BestTrend bardzo precyzyjnie znajduje zdefiniowany rodzaj korekt spośród dowolnej liczby wykresów. Wyszukuje dla mnie najbardziej przekonujące struktury do grania oraz rysuje ich układ na wykresie. Dzięki niemu żadna czytelna korekta nie ma prawa mi umknąć. Idealnie sprawdza się na rynku akcji w Polsce i USA.

Lepszy VolumeBuzz:

Służy mi do identyfikowania momentów rynku, kiedy wolumen istotnie się podnosi, co może świadczyć o tym, że duzi gracze odwracają swoje pozycje. Stanowi dodatkowy argument na wykresach, na których zaistnieje czytelny układ trend-korekta, co w efekcie podnosi trafność dokonywanych transakcji.

Skumulowany Wolumen:

Narzędzie do szczególnie precyzyjnego rozpoznawania ruchów “Smart Money” szeroko omawiane w całej koncepcji VSA. Idealne do grania na krótkich interwałach.

Ulepszony Stochastic:

Wizualnie ulepszona wersja oscylatora jakim jest stochastic. Strefy wykupienia i wyprzedania są dodatkowo wzmocnione zabarwieniem czerwonym / zielonym, dzięki czemu lepiej wpadają w oko i stają się czytelniejsze. Formuła dodatkowo pozwala przesiać dowolną liczbę spółek pod kątem znalezienia np. tych w strefie wyprzedania na wykresie dziennym, tygodniowym lub miesięcznym.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

W jakim programie działają narzędzia?

Wszystkie Aminarzędzia działają w Amibrokerze w wersji 6.30.5 lub starszych.

Jak zainstalować Narzędzia do Amibrokera? Czy będę miał z tym trudność?

Razem z plikami Aminarzędzi otrzymujesz dostęp do serii video, pokazującej jak zainstalować u siebie paczkę narzędzi, a także dodatkowe sugestie jak korzystać z nich w praktyce.

Czy zakup daje mi możliwość dożywotniego korzystania z Aminarzędzi?

Tak, licencja na użytkowanie Aminarzędzi jest dożywotnia, o ile będziesz używał tej samej wersji Amibrokera. Zmiana Amibrokera na nowszą wersję (powyżej 6.30.5), może (ale nie musi) powodować konieczność aktualizacji również po stronie Aminarzędzi.

Czy dostępne będą aktualizacje Aminarzędzi do kolejnych wersji Amibrokera?

Tak, będziemy na bieżąco śledzić zmiany po stronie Amibrokera i aktualizować Aminarzędzia do najnowszych wersji. Wysłanie aktualizacji może się wiązać jednak z symbolicznym kosztem w związku z koniecznością większej lub mniejszej pracy programistycznej, aby wszystko po Twojej stronie działało jak należy.

Czy Aminarzędzia będą działały na Macbooku?

Aminarzędzia będą działały wszędzie tam, gdzie działa Amibroker. Jednak Amibroker póki co jest dedykowany Windowsowi. To jednak nie przeszkadza użytkownikom Macbooków korzystać z Amibrokera, tylko wymaga to zainstalowania dodatkowej konsoli. Dokładniejsze informacje jak to zrobić są dostępne pod tym linkiem https://www.amibroker.com/kb/2014/03/07/amibroker-on-a-apple-mac-osx/.

Czy Aminarzędzia są mi konieczne w inwestowaniu?

Nie, jeśli giełdę traktujesz jako chwilową przygodę. Tak, jeśli chcesz być na giełdzie przez długi czas i zależy Ci na tym, żeby dobrze chronić swój kapitał oraz wybierać coraz lepsze spółki do portfela, jednocześnie poświęcając na to mniej czasu. Na giełdzie nie ma darmowych obiadów. Okresy kiedy zarabia się łatwo, szybko i przyjemnie są relatywnie krótkie. Pozostały czas to ostra walka o przetrwanie, dlatego warto byś był do niej dobrze przygotowany.

foto round

Od 16 lat aktywny na rynkach akcji. Swoje inwestycje skupiam na największych spółkach dywidendowych w USA. Jestem bardzo cierpliwy w swoim podejściu. Inwestuję zgodnie z zasadą SWAN, czyli Sleep Well At Night.

ŁUKASZ STĘPIEŃ, info@usstocks.pl 

Copyright © 2020 USStocks Sp. z o.o.                         Regulamin          Polityka Prywatności

Witaj Czytelniku!:) Miej się dobrze dzisiaj!

X